Przegląd oferty z rynku wtórnego – październik 2017

Zakopane nazywane jest stolicą polskich Tatr oraz zimowego szaleństwa. Co roku przyciąga wielu turystów, którzy z wielką ochotą przechadzają się między straganami wzdłuż Krupówek, zachęcani zapachem grillowanych oscypków i gwaru dochodzącego z karczm oraz restauracji. Zakopane cieszy się z roku na rok co raz większym powodzeniem wśród turystów, a co za tym idzie, zapotrzebowanie na wynajmowanie kwater i mieszkań wzrasta. Dlatego warto pomyśleć o inwestycji w postaci mieszkania na Podhalu, które możemy wynająć. Poniżej przedstawię cztery propozycje nowości jakie pojawiły się na rynku wtórnym, które działają w systemie wynajmu doświadczonego operatora firmy Primo Nieruchomości, właściciela marek:

www.GoralPoleca.pl oraz www.ApartamentyZakopane.pl

Dzięki zorganizowanemu systemowi wynajmu, apartamenty generują regularny dochód dla właściciela. Z drugiej strony umowa z operatorem nie ogranicza w żaden sposób prawem dysponowania nieruchomości we własnym zakresie.

ZAINWESTUJ – WYPOCZYWAJ – ZARABIAJ – GWARANTOWANY WYNAJEM

W naszej ofercie pojawił się nowy obiekt na terenie Kościeliska- Apartamenty Biathlon Park, znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Biathlonowego w Kościelisku, tuż przy Tatrzańskim Parku Narodowym. Niedaleka odległość od Zakopanego, cisza oraz piękne widoki na panoramę Tatr sprawiają, że jest to miejsce wymarzone dla wszystkich szukających wypoczynku.

  1. Trzy mieszkania o powierzchni 88,7 m2 w Kościelisku

Oferujemy trzy mieszkania o powierzchni 88,7 m2. Są one dwupiętrowe z antresolą, posiadające cztery pokoje. Każdy z przestronnych apartamentów posiada indywidualny taras oraz ogródek. Miejsce postojowe w garażu podziemnym otwieranym automatycznie w cenie inwestycji. W budynku istnieje możliwość instalacji grzewczej tradycyjnej, kotłownia typu ekogroszek, pellet. Obiekt jest nowy, zakończono jego budowę we wrześniu 2017 r.

Cena: 580 000 zł (ogródek 60 m2)

Cena: 551 000 zł (ogródek 25 m2)

http://www.nieruchomoscizakopane.pl/oferta/83/sprzedam-mieszkanie-pow-88-7m2-stan-bardzo-dobry

http://www.nieruchomoscizakopane.pl/oferta/81/sprzedam-mieszkanie-pow-88-7m2-stan-bardzo-dobry

http://www.nieruchomoscizakopane.pl/oferta/82/sprzedam-mieszkanie-pow-88-7m2-stan-bardzo-dobry

Mieszkania w Kościelisku – nieruchomości zakopane

2. Trzypokojowe mieszkanie w Zakopanem – 49m2

Kolejną nowością na rynku wtórnym jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 49 m2 w apartamentowcu w dzielnicy Ciągłówka w Zakopanem. To zaledwie 25 minut spokojnym spacerem wzdłuż potoku Cicha woda do centrum Zakopanego.

Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, łazienką z wanną, przedpokojem i balkonem. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z roku 2009. Dla bezpieczeństwa lokatorów, parking oraz teren wokół budynku jest zamknięty.

Lokalizacja apartamentu gwarantuje zwrot inwestycyjny przy wynajmie turystycznym.

Wnętrza mieszkania w Zakopanem

Cena: 455 000 zł

http://www.nieruchomoscizakopane.pl/oferta/68/sprzedam-mieszkanie-pow-49m2-stan-bardzo-dobry