Przegląd ofert z rynku wtórnego – marzec 2018

Kolejna dawka nieruchomości z rynku wtórnego. Jeżeli poszukujecie wyjątkowego miejsca na wypoczynek w górach to z pewnością Was zainteresuje. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy wyjątkowe mieszkania na terenie Zakopanego oraz Kościeliska.

Pierwsza z propozycji to zlokalizowane w malowniczej okolicy Kościeliska mieszkanie dwupoziomowe. Położone jest w nowym budynku, którego zakończenie budowy miało miejsce we wrześniu 2017 roku. Teren obiektu jest ogrodzony oraz dozorowany. Apartament posiada indywidualny taras oraz ogródek. Atrakcyjna lokalizacja tuż przy Tatrzańskim Parku Narodowym to dodatkowy atut inwestycji. Mieszkanie składa się z dwóch pięter oraz antresoli – czteropokojowe, o łącznym metrażu 88,70 m2. Koszt zakupu to 551 000 PLN.

www.nieruchomoscizakopane.pl/mieszkanie-88m-bardzo-dobry

Czteropokojowe mieszkanie o łącznym metrażu 88,70 m2

Nie zabraknie również ciekawych propozycji w Zakopanem. W ofercie znajdziemy położone na pierwszym piętrze mieszkanie o powierzchni 48,07 m2. Apartament położony jest w dzielnicy Antałówka, w niewielkiej odległości od Wielkiej Krokwi oraz Tatrzańskiego Parku Narodowego. Nieruchomość leży w pięciokondygnacyjnym apartamentowcu, którego oddania będzie mieć miejsce w maju 2018 roku. Budynek posiada przepiękne widoki na góry. Samo mieszkanie składa się w salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz dwóch balkonów. Koszt apartamentu to 634 524 PLN.

www.nieruchomoscizakopane.pl/apartament-antalowka

Apartament w dzielnicy Antałówka

Kolejną propozycją w dzisiejszym wpisie jest mieszkanie w domu wolnostojącym o całkowitej powierzchni 71 m2 oraz o powierzchni użytkowej 56 m2. Inwestycja powstała w 2017 roku zlokalizowana jest w dzielnicy Pardałówka. Składa się z 3 kondygnacji: parter, piętro oraz poddasze. Znajdziemy tu salon połączony z aneksem kuchennym, wiatrołap, toaletę, łazienkę, trzy sypialnie oraz pomieszczenie gospodarcze. Nieruchomość posiada taras o ekspozycji południowej z widokiem na góry. Dom pochwalić się może najwyższej jakości wykończeniem. Znajdziemy tu drewnianą stolarkę okienną, kamień naturalny oraz osprzęt elektryczny BERKER. Mieszkania posiada ogrodzenie z bramą na pilota oraz furtkę z wejściem z wideo-domofonem. Koszt nieruchomości to 490 000 PLN.

www.nieruchomoscizakopane.pl/apartament-pardalowka

Apartament w dzielnicy Pardałówka

Ostatnią propozycją na dziś jest wyjątkowe mieszkanie położone na parterze czterokondygnacyjnego apartamentowca w samym centrum Zakopanego. Od słynnego deptaku Krupówki dzieli go zaledwie 5 minutowy spacer. Apartament składa się z salony połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Łączna powierzchnia wynosi 44,58 m2. Mieszkania skierowane jest na pasmo górskie, gwarantującym tym samym niezapomniane widoki. Nieruchomość położona jest w malowniczej okolicy, przy małym, górskim potoku. W obiekcie dodatkowo również znajdziemy jacuzzi, saunę oraz siłownię. Koszt nieruchomości to 534 960 PLN.

www.nieruchomoscizakopane.pl/mieszkanie-przy-krupowkach

Mieszkanie w pobliżu Krupówek

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ogłoszeń zamieszczonymi pod linkami oraz bezpośredniego kontaktu pod numerem: Pani Olga Piaskowska +48 530 460 111.