Domy z rynku wtórnego

Zakopane to największa miejscowość w bezpośrednim otoczeniu Tatr. Nie bez przyczyny nazywana jest potocznie zimową stolicą Polski. Turyści licznie przybywają tu niezależnie od pory roku. Nic więc dziwnego, że miasto to i jego okolice budzi zainteresowanie wśród potencjalnych kupców. Specjalnie dla nich przedstawiamy kolejną dawkę inwestycji na sprzedaż. Nie tylko w Zakopanem, ale i okolicach. Oto one:

1 Download the dual monitor taskbar. Dom w miejscowości Łapuszna

W miejscowości Łapuszna w gminie Nowy Targ proponujemy Dom wolno stojący o całkowitej powierzchni około 180 m2. Powierzchnia użytkowa wynosi 160 m2. Składa się on z piwnicy, 1 2 piętra. W piwnicy znajduje się pralnia, kotłownia, duży pokój, spiżarnia oraz garaż. Na 1 piętrze salon, aneks kuchenny z jadalnią, przedpokój oraz łazienka. Na drugim piętrze są aż 2 sypialnie, łazienka oraz przedpokój.

Dom znajduje się na działce wielkości 9 a visual web developer 2010 express 다운로드. Z posiadłości niesamowity widok na Tatry. Dojazd do posesji drogą utwardzaną. Nieruchomość wykonana w technologii drewnianej z podpiwniczeniem. Ogrzewanie kominkowe lub olejowe. Kanalizacja jest miejska, woda z własnej studni.

Rok budowy 1979.

Cena 655 000 zł

http://www.nieruchomoscizakopane.pl/dom-lapuszna

2. Drewniana willa – Zakopane – Kierpcówka

Na sprzedaż również willa o powierzchni 200 m2 i 185 m2 powierzchni użytkowej Download the report cover. Malownicza lokalizacja, 5 km od centrum miasta. Apartament składa się z przyziemia (sauna, łazienka z prysznicem, salon kominkowy, garaż), parteru (salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią, łazienka z WC, taras), 1 piętra (3 sypialnie, łazienka) pietra 2 (poddasze do adaptacji).

Drewniana Willa – Zakopane

Willa zbudowana jest z drewnianych płazów i murowanej części przyziemia. Wnętrza urządzone bardzo stylowo, w stylu góralskim. Meble wykonane zostały przez lokalnych rzemieślników.

Budynek został oddany do użytku w 2000 roku Download The Noti Story.

Cena 1 280 000 zł

http://www.nieruchomoscizakopane.pl/willa-zakopane

3. Bliźniak lub 1/2 – Zakopane – Jaszczurówka-Bory

Kolejna propozycja to dom bliźniak o powierzchni 300 m2 w dzielnicy Jaszczurówka – Bory. Dom składa się aż z 3 pięter, w tym 10 pokoi umeblowanych. Budynek jest ogrodzony siatką, drewnem oraz żywopłotem. Posesja z bramą wjazdową. Działka ma powierzchnię 900 m2 Galaxy s5 firmware. Ogrzewanie kominkowe, gazowe bądź olejowe.

Cena 1 600 000 zł

Możliwość zakupu jednej części domu w cenie 800 000 zł.

http://www.nieruchomoscizakopane.pl/blizniak-zakopane

4. Dom wolnostojący – Kościelisko, Rysulówka

Przedstawiamy również dom wolnostojący o powierzchni 480 m 2 w Kościelisku przy ulicy Rysulówka 법화경 mp3 다운로드. Powierzchnia użytkowa zajmuje 350 m2. Dom podzielony jest na dwie równe części z osobnymi wejściami. Pierwsza połówka składa się z piwnicy, parteru i dwóch pięter. W piwnicy mieści się garaż, spiżarnia, korytarz i dwa pomieszczenia gospodarcze. Parter to salon, aneks kuchenny z jadalnią, łazienka oraz przedpokój. Na 1 piętrze są dwa pokoje: jeden z balkonem, a drugi z łazienką. Na ostatnim piętrze jest zaś pokój otwarty i pokój zamknięty z garderobą. W drugiej części domu, w piwnicy mieści się pralnia, kotłownia, spiżarnia, garaż oraz korytarz Download Three Kingdoms 9. N parterze salon, aneks kuchenny z częścią jadalnianą, WC i przedpokój. Na pierwszym piętrze są dwa pokoje. Drugie piętro z możliwością zabudowy.

Dom w Kościelisku

Działka, na której znajduje się dom ma powierzchnię 13 a. Piękne widoki na tatry. Bardzo blisko przystanku. Dom wykonany w technologii murowanej z pustaka, ocieplany styropianem. Na budynku są solary. Ogrzewanie olejowe bądź eko-groszek 카탄 apk. Okna są drewniane.

Nieruchomość została oddana do użytku w 2001 roku.

Cena 2 600 000 zł

http://www.nieruchomoscizakopane.pl/dom-koscielisko

5. Pensjonat -Zakopane, w pobliżu Krupówek

Ostatnią z propozycji jest pensjonat 700 m2 mieszczący się niedaleko słynnych Krupówek.

W skład nieruchomości wchodzi piwnica z kotłownią i magazynem, parterem, gdzie mieści się recepcja, jadalnia, kompleks kuchenny, kawiarnia oraz pokój dla dwóch osób z łazienką 로또파일 다운로드. W skład 1 piętra wchodzą 3 pokoje  dwu-, trzy- i czteroosobowe, kompleks łazienkowy i kompleks toaletowy. Na drugim piętrze aż siedem pokoi (dwu- i trzyosobowych, kompleks łazienkowy i toaletowy). Na poddaszu dwa pokoje i pomieszczenie kuchenne.

Pensjonat w Zakopanem, w pobliżu Krupówek

Budynek powstał w 1936 roku, jednak jest na bieżąco remontowany. Działka jest bardzo duża i zajmuje powierzchnie aż 12 a. Na terenie posiadłości jest garaż, który można przyłączyć do pensjonatu. Dużą atrakcją, a zarazem atutem tego miejsca jest grill z ławeczkami oraz huśtawka dla dzieci Download the wiki word dictionary.

Cena 3 600 000 zł

http://www.nieruchomoscizakopane.pl/pensjonat-krupowki

Jeśli są Państwo zainteresowani którymkolwiek z wyżej przedstawionych obiektów, bądź mają Państwo jakieś pytania czy wątpliwości, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Telefon kontaktowy: 530 460 111 Olga Piastowska.

Polecamy!