Przegląd ofert z rynku wtórnego – maj

Dzisiaj przedstawiamy kolejne propozycje nieruchomości na sprzedaż w Zakopanem. Wszystkie jak zwykle w atrakcyjnej lokalizacji i dobrym stanie. Zachęcamy przyjrzeć się bliżej ofercie jak i również odwiedzić stronę www.nieruchomoscizakopane.pl 유닉스 파일. Taka inwestycja może się bardzo opłacić!

1. Mieszkanie 65 m2 w Zakopanem – Pardałówka

Pierwsza propozycja to dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieści się w dzielnicy Pardałówka w Zakopanem. W skład jego wchodzi salon z aneksem kuchennym, duża łazienka z prysznicem (wykonana w całości z kamienia), przedpokój, dwa balkony, oczywiście widokowe Download Eagleget. Na piętrze jest sypialnia. Co ważne: w całym mieszkaniu jest ogrzewanie podłogowe.

Nieruchomość jest położona na trzecim piętrze, trzypiętrowego budynku. Został on oddany do użytku w 2009 roku. Cały teren posesji jest zamknięty.

Dodatkowo do mieszkania przynależy komórka na sprzęt oraz miejsce w garażu podziemnym Download The Flying Scotsman.

Obiekt budowany był metodą tradycyjną, ale została zachowana architektura zakopiańska.

Mieszkanie działa oczywiście w systemie wynajmu doświadczonego operatora firmy Primo Nieruchomości. Dzięki temu, wynajem gwarantuje regularny dochód dla właściciela, a umowa nie ogranicza do dysponowania nieruchomością we własnym zakresie.

Lokalizacja apartamentu daje gwarancje zwrotu inwestycji przy wynajmie turystycznym Premier cc 2019.

Cena: 650 000 zł

Zobacz ofertę: www.nieruchomoscizakopane.pl/mieszkanie-pardalowka

Mieszkanie z widokiem na góry

2. Mieszkanie 36 m2 w Zakopanem – ul. Do Tadziaków

Teraz również dwupokojowe mieszkanie (36 m2), ale z dużym balkonem, aż 20 m2 25 around the time of camellia flower! Usytuowane jest ono w samym centrum Zakopanego, przy ulicy Do Tadziaków. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, jednej, przytulnej sypialni, łazienki z prysznicem, przedpokoju i tarasu.

Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 2016 roku. Jednym z największych atutów mieszkania jest całoroczne, duże jacuzzi zewnętrzne, podłączone do wody geotermalnej Download the jubo form.

Podczas budowy wykorzystano wiele niestandardowych rozwiązań, między innymi duże, ponadstandardowe okna, szklana winda widokowa, przeszklenia dachowe oraz duże drzwi wejściowe.

Kompleks luksusowych apartamentów, w którego skład wchodzi mieszkanie, znajduje się jedynie 700 m od słynnych Krupówek.

Obiekt jest ogrodzony, a wokół budynku znajduje się pięknie utrzymany trawnik 댄싱퀸.

Mieszkanie również działa w systemie ZAINWESTUJ- WYPOCZYWAJ- ZARABIAJ- Gwarantowany wynajem.

Cena: 667 000 zł + 8% VAT (do zwrotu)

Zobacz ofertę: www.nieruchomoscizakopane.pl/apartament

Apartament w centrum Zakopanego

3. Mieszkanie 48 m2 w Zakopanem – Polana Szymoszkowa

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni całkowitej 48 m2, w Zakopanem, blisko centrum 초코초코타이쿤2. Do dyspozycji jest salon, z którego wyjście na balkon, sypialnia, gdzie również wyjście na balkon (drugi), łazienka oraz przedpokój.

Lokalizacja jest naprawdę świetna. Z jednej strony cisza i spokój, z drugiej bardzo niewielka odległość do stoku narciarskiego Polana Szymoszkowa. Bardzo blisko również do serca miasta- Krupówek, a także na Gubałówkę 윈도우즈 10 정품. Mieszkanie położone jest na wzniesieniu, dzięki czemu powietrze jest świeże.

Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze dwupiętrowego budynku, na zamkniętym osiedlu. Możliwość wypoczynku przy grillu. W mieszkaniu kominek. Do apartamentu należy komórka lokatorska.

To mieszkanie, tak samo jak pozostałe, również może działać w systemie wynajmu operatora firmy Primo Nieruchomości 라디오 듣기.

Cena: 540 000 zł / garaż dodatkowo płatny 25 000 zł

Zobacz ofertę: www.nieruchomoscizakopane.pl/apartament-polana-szymoszkowa

Mieszkanie przy Polanie Szymoszkowej

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z Panią Olgą Piastowską pod numerem 530 460 111. Szczegóły ofert pod zamieszczonymi linkami. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą. Życzymy owocnej współpracy!