Oferta z rynku pierwotnego

Nie od dziś wiadomo, że jedną z lepszych inwestycji jest inwestycja w nieruchomość. Przede wszystkim dlatego, że szybko się ona zwraca i co najważniejsze może dawać ciągły zysk ( jeśli zakup został dokonany przede wszystkim pod wynajem) Download it so beautiful. Ostatnio były przede wszystkim oferty z rynku wtórnego, dlatego dla odmiany przedstawiamy wyjątkową ofertę z rynku pierwotnego.

Zachęcamy do zakupu dwóch budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej 네이버 카메라 다운로드. Każdy o powierzchni całkowitej około 300 m2. Właściciel zrealizuje inwestycje w stanie deweloperskim podwyższony. Lokalizacja bardzo atrakcyjna 웹 스토어. Malownicza okolica, u wejścia do doliny Strążyskiej w otulinie lasu. Do najsłynniejszej ulicy Zakopanego (Krupówek) tylko 1700 m.

Istnieje możliwość zrobienia 10 apartamentów Cadrian 2012. Powierzchnie mogą być w graniach od 28 do 50 m2. Budynek na granicy zabudowy, dlatego też nic przed nim nie powstanie. Posesja jest ogrodzona, a ogród zagospodarowany 응답하라 1994 16화.

Gwarancją skutecznego wynajmu jest dobra lokalizacja i korzystna cena. Inwestor uzyska więc satysfakcjonującą stopę zwrotu zainwestowanego kapitału Melt Me 1. Co więcej, firma oferuje pomoc przy każdym z etapów inwestycji, również wsparcie doświadczonych architektów w procesie wykończenia wnętrz.

Cena: 4 200 000 zł

Zobacz ofertę: www.nieruchomoscizakopane.pl/dzialka-z-budynkiem

Wizualizacja budynku
Wizualizacja budynku

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej jak i do kontaktu z Panią Olgą Piastowską Download The Natural Sounds mp3.