Operator wynajmu

Primo Nieruchomości gwarantuje wszystkim nabywcom współpracę w zakresie pośrednictwa w wynajmie apartamentów po oddaniu budynku do użytkowania. Po zakończeniu procesu sprzedaży domena www.RoyalResort.pl zostanie przekształcona w stronę rezerwacyjną apartamentów na pobyty wakacyjne. Równolegle strona ta będzie promowana na portalu www.ApartamentyZakopane.pl, który ma bardzo duży budżet na kampanie AdWords na frazy typu: apartamenty zakopane, apartament zakopane itp.

Apartamenty będą wdrożone również do serwisu www.GoralPoleca.pl - jest to nasz kolejny portal rezerwacyjny, który od lat zdobywa coraz większą rzeszę klientów.
 
Dodatkową formą promocji będzie obecność reklamy Apartamentów Pod Skocznią na kilkunastu innych stronach Grupy Primo Nieruchomości, np.:
 
Dzięki tak rozbudowanej sieci stron łatwiej jesteśmy w stanie dotrzeć do potencjalnego klienta oraz naprowadzić go na nieruchomość, która spełni jego oczekiwania.

NASZE ATUTY

TYSIĄCE ZREALIZOWANYCH REZERWACJI
STAŁA BAZA POWRACAJĄCYCH GOŚCI
PONAD 1 000 000 ODSŁON ROCZNIE SERWISÓW Z GRUPY PRIMO NIERUCHOMOŚCI
WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI PŁACISZ TYLKO ZA WYNIKI
NIEOGRANICZONA ILOŚĆ POBYTÓW WŁAŚCICIELSKICH NIEZALEŻNIE OD SEZONU

Karta Tatrzańska

Firma Primo Nieruchomości jest właścicielem systemu rabatowego w Zakopanem o nazwie Karta Tatrzańska. Wszyscy nasi goście otrzymują bezpłatnie kartę po dokonaniu rezerwacji noclegów poprzez nasze serwisy. Zawsze bieżące informacje na temat rabatów dostępne są na dedykowanej stronie www.KartaTatrzanska.pl.

Co zyskujesz?

Tylko u nas, kupując nieruchomość zyskujesz:

Ekskluzywne Nieruchomości Zakopane - apartamenty, domy oraz działki
Posiadamy sprawdzoną
pracownię architektoniczną
Profesjonalna sesja
zdjęciowa GRATIS
Przyjedź i odbierz
bezpłatną Kartę Tatrzańską
Gwarancja najniższego
i szybkiego kredytu

Biuro Obsługi klienta

+48 530 460 111

biuro@nieruchomoscizakopane.pl

Zapisz się do newslettera

Godziny pracy

09:00-22:00

Poniedziałek - Piątek