Rynek pierwotny

Tatra Resort

Tatra Resort to nowo powstający kompleks luksusowych apartamentów w Zakopanem. Obiekt zlokalizowany jest nieopodal Plany Szymoszkowej z niesamowitymi widokami na całą panoramę Tatr. W przestronnym lobby znajdować się będzie recepcja oraz kawiarnia z wygodnymi sofami i fotelami. Niewątpliwym atutem jest olbrzymi taras widokowy, na którym znajdować się będą drewniane leżaki. W celu podniesienie komfortu wypoczynku na terenie inwestycji powstaną także domki saunowe, jacuzzi oraz balie z gorącą wodą, a to wszystko w otoczeniu pięknie zaprojektowanego ogrodu. Dla dzieci zostanie wydzielona część do zabawy.

Przejdź do strony i dowiedz się więcej

Kotelnica Resort

Kotelnica Resort to nowo powstający kompleks trzech budynków w stylu góralskim. W każdym z nich znajdować się będzie 6 przestronnych apartamentów oraz przypisane do nich miejsca postojowe. Niewątpliwym atutem inwestycji są duże tarasy przynależące do każdego mieszkania.

Przejdź do strony i dowiedz się więcej

Royal Resort

Royal Resort to nowo powstający kompleks luksusowych apartamentów w centrum Zakopanego. Obiekt zlokalizowany jest na rogu ulicy Sabały i goszczyńskiego.

Przejdź do strony i dowiedz się więcej

Gubałówka Residence

Gubałówka Residence to kompleks dwóch budynków, zlokalizowanych na widokowej działce w Zakopanem, w dzielnicy Ciągłówka, na zboczu Gubałówki. Na trzech kondygnacjach, oprócz apartamentów, znajdą się również lobby bar, strefa SPA, mini siłownia oraz podziemny parking.

Przejdź do strony i dowiedz się więcej

Bachledzki Wierch

Przedmiotem inwestycji jest luksusowy apartamentowiec, w którym znajduje się 18 lokali mieszkalnych wraz z strefą rekreacyjną i 14 miejscami w garażu podziemnym. Budynek zlokalizowany na pięknej, widokowej działce w Zakopanem, w bliskiej odległości od centrum.

Przejdź do strony i dowiedz się więcej

Modrzejewska Residence

Inwestycja Modrzejewska Residence położona jest w samym centrum Zakopanego, zaledwie 500 m od Krupówek. W jej skład wchodzą trzy budynki, których styl nawiązuje do tradycyjnej, podhalańskiej architektury. Do budowy zostaną wykorzystane kamień i drewno. Do mieszkań na parterze przynależeć będą tarasy, a zdecydowana większość lokali na wyższych kondygnacjach posiadać będzie balkony.

Przejdź do strony i dowiedz się więcej

Javorina Residence

Javorina Residence to nowa inwestycja zakopiańskiego dewelopera, na którą składać będzie się zespół czterech apartamentowców oraz budynek rekreacyjny. Działka, na której posadowione będą budynki, zlokalizowana jest w atrakcyjnej części Zakopanego, w okolicy ulicy Strążyskiej, skąd odchodzą szlaki między innymi do Doliny Strążyskiej czy Doliny ku Dziurze. Od Krupówek dzieli ją dystans zaledwie 1000m! Takie położenie na mapie Zakopanego sprawia, że w przyszłości obiekt ten będzie szczególnie atrakcyjny dla turystów.

Przejdź do strony i dowiedz się więcej

Słoneczna Rezydencja

Słoneczna Rezydencja to nowo powstający kompleks apartamentowy. Na pięciu kondygnacjach znajdzie się przestronna, podziemna hala garażowa, parter, I i II piętro wraz z przynależnymi poddaszami. Z części mieszkań piękny, panoramiczny widok na Tarty z Giewontem na czele.

Mieszkania bardzo dobrze doświetlone dzięki, dużym przeszkleniom. Większość apartamentów z salonami zorientowanymi na południe. Duża dostępność pomieszczeń gospodarczych na poziomie garażu. Dwie komfortowe windy z poziomu -1.

Przejdź do strony i dowiedz się więcej

Co zyskujesz?

Tylko u nas, kupując nieruchomość zyskujesz:

Ekskluzywne Nieruchomości Zakopane - apartamenty, domy oraz działki
Posiadamy sprawdzoną
pracownię architektoniczną
Profesjonalna sesja
zdjęciowa GRATIS
Przyjedź i odbierz
bezpłatną Kartę Tatrzańską
Gwarancja najniższego
i szybkiego kredytu

Biuro Obsługi klienta

+48 530 460 111

biuro@nieruchomoscizakopane.pl

Zapisz się do newslettera

Godziny pracy

09:00-22:00

Poniedziałek - Piątek