Usługi

W ramach współpracy z Naszą firmą oferujemy gratis profesjonalną sesje zdjęciową Państwa nieruchomości co w znaczącym stopniu wpływa na podniesienie wartości oraz zwiększenie zainteresowania wśród potencjalnych nabywców.
W przypadku nabycia nieruchomości w stanie deweloperskim lub chęci remontu na rynku wtórnym dysponujemy sprawdzoną pracownią architektoniczną która wykończyła lub odświeżyła dziesiątki apartamentów które w większości działają w Naszym systemie wynajmu. Pracownia ta dysponuje doświadczonymi ekipami do wykańczania wnętrz jak i remontów. Nasza wieloletnia współpraca z klientem który nie mieszka w Zakopanem wypracowała bardzo dobre sprawdzone rozwiązania w zakresie projektów wnętrz nadzoru i samego wykończenia na odległość.
Karta Tatrzańska to system zniżek i rabatów w rejonie Zakopanego i całego Podhala. Karta umożliwia korzystanie z wielu atrakcji turystycznych za niższą cenę.

Kupując nieruchomość za Naszym pośrednictwem otrzymają Państwo w prezencie Kartę Tatrzańską ważną przez trzy lata od zakupu. Właściciele, którzy podejmą z nami współpracę w zakresie wynajmu otrzymają kartę na cały okres współpracy z Naszą firmą.

Przejdź do strony i dowiedz się więcej
Nasza firma ma 8 letnie doświadczenie w zakresie wynajmu krótkoterminowego około 150 nieruchomości wakacyjnych w Zakopanem i okolicy, większość nieruchomości które oferowane są w Naszym serwisie z powodzeniem mogą przynosić bardzo dobry dochód dla wlaścicieli podczas ich nieobecności co za tym idzie nieruchomości są też atrakcyjne inwestycyjnie. Osoby które mają tego typu nieruchomość na sprzedaż zachęcamy do współpracy gdyż poprzez wynajem zwiększamy znacznie szanse na szybką i skuteczną sprzedaż apartamentu czy tez domu.
Zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc w procesie sprzedaży i kupna nieruchomości. Sprawnie przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności, a także upewnimy się, że transakcja przebiegnie bez zbędnych komplikacji, szybko i z zabezpieczeniem interesów obu jej stron.
Atrakcyjna i bogata oferta nieruchomości dostępnych w naszym portfolio to gwarancja perfekcyjnego i indywidualnego dopasowania do Twoich wymagań. Przedstawimy Ci propozycje spełniające każde z Twoich oczekiwań.
Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego by móc oferować Ci najwyższy standard usług, agenci Nieruchomości Zakopane regularnie rozwijają swoje kompetencje i umiejętności. Nie musisz już martwić się o właściwe dopełnienie formalności – załatwimy to za Ciebie!
Współpracujemy również z najlepszymi architektami na rynku zakopiańskim, a dodatkowo mamy własny dział finansowy. Wszystkie te czynniki sprawiają, że sprzedaż Twojej nieruchomości (bądź jej zakup) przebiegnie w sposób łatwy i bezproblemowy.

Co zyskujesz?

Tylko u nas, kupując nieruchomość zyskujesz:

Ekskluzywne Nieruchomości Zakopane - apartamenty, domy oraz działki
Posiadamy sprawdzoną
pracownię architektoniczną
Profesjonalna sesja
zdjęciowa GRATIS
Przyjedź i odbierz
bezpłatną Kartę Tatrzańską
Gwarancja najniższego
i szybkiego kredytu

Biuro Obsługi klienta

+48 530 460 111

biuro@nieruchomoscizakopane.pl

Zapisz się do newslettera

Godziny pracy

09:00-22:00

Poniedziałek - Piątek